Arkadaşlık Sitesi

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık sitesi arama sonuçları ve arkadaşlık siteleri aramaları son zamanlarda bir hayli fazla derecede artmış bulunmaktadır. Bunun asıl nedenlerinden biri ise artık internet ve sosyal medya ağlarının çok yaygın bir şekilde kullanılmasından kaynaklıdır.

Günümüzde asosyal veya yalnız insanlar genelde çok rahat bir şekilde internet ortamında arkadaş arayabilmektedirler. Çoğu arkadaşlık sitesi aylık veya belirli ücretler karşılığında üyelik satışı yaparak gelir elde etmektedirler. Fakat arkadaşlık siteleri genel olarak ücretli bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun asıl sebebi ise belli başlı giderlerin karşılanırken, insanlara daha kaliteli hizmet vermelerinden kaynaklıdır.

Türkiye'de kullanabileceğiniz en yaygın ve kolay bir ara yüze sahip arkadaşlık sitesi arıyorsanız sizlere bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz. Öncelikle her arkadaşlık sitesinin amacı ve hitap ettiği kitle farklı olmasıyla birlikte, üye olduğunuz her arkadaşlık sitelerinden aynı oranda dönüşüm almanız mümkün değildir.

Bunun nedeni ise her arkadaşlık sitesinin vermiş olduğu faaliyetten kaynaklanmaktadır. Bazı arkadaşlık siteleri insanların boş vakit ve zamanlarında sanal bir şekilde arkadaş bulma ve tanışma olanağı sunar. Bazı siteler maddi kaynak sağlayabilecek arkadaş bulmanızda sizlere yardımcı olurlar. Eğer ne aradığınızı bilmeden her arkadaş bulma sitesine üye olursanız, ne yazık ki arkadaş bulma oranınız çok az olacaktır.

Çünkü her insan ihtiyacı doğrultusunda olan sitelere üye olmaktadır. Eğer siz sadece gündelik hayatta arkadaş bulma arayışında olup, maddi destek ve tatile çıkma hizmeti veren bir siteye üye olursanız, ne yazık ki hiç bir şekilde aradığınız sonuca ulaşamayacaksınız. Bunların dışında çoğu arkadaşlık sitelerinde eski tarihli ve kullanılmayan hesaplar yüzünden sitelerde artık aradığınızı bulmanız imkansız hale gelmiş durumda.

Eski tarihli ve pasif hesapları yada açılan sahte hesapları temizlemeyen bu tarz sistemler, genelde sadece kullanıcıları ödeme yapmaya yönlendirir. Fakat ödeme yaptıktan sonra ne yazık ki herhangi bir sonuç bulamayacağınızdan dolayı boş yere para harcamış olacaksınız. Halbuki sitelerini sürekli aktif ve güncel bir şekilde takip eden, fake ve sahte hesapları temizleyen bazı sistemlerde ise satın almış olduğunuz üyeliğin karşılığını kolay bir şekilde alabilmektesiniz.

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık siteleri olarak, Türkiye'de ücretli ve ücretsiz olarak hizmet veren siteleri sizler için aşağıda paylaşacağız. Bu sayede sizin amacınıza uygun hizmet veren arkadaşlık siteleri için sizlere uygun olan uygulamaları kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Arkadaşlık siteleri arayışında en çok dikkat etmeniz gereken husus ise ücretli sitelerde daha kaliteli bir hizmet alabileceğinizdir. Bu sayede gold üyelik ile hizmet veren siteler genelde daha elit ve kaliteli olmaktadırlar. Gelin hep birlikte bu siteleri tek tek inceleyerek sizlere daha iyi bilgi vermeye çalışalım. Unutmadan aşağıda vereceğimiz siteler tamamen internet ortamından toplanmış olup, bizimle herhangi bir bağlantıları yoktur.

Arkadaşlık sitelerine üye olurken en çok dikkat etmeniz konu ise profil alanları ve profil fotoğrafıdır. Genelde bazı kullanıcılar sadece üye olarak belli başlı profil bilgilerini önemsememektedirler. Bu atlamış olunan bilgiler aslında diğer kullanıcıların filtreledikleri özellikler içinde olabilir. Eğer bu alanları doldurmadıysanız muhtemelen bazı kullanıcıların arama listelerinde sizleri görememelerine neden olmuş olabilirsiniz.

Her zaman bir arkadaşlık sitesine üye olduktan sonra eklemiş olduğunuz profil fotoğrafı ve profil alanları sizlerin daha iyi sonuçlara ulaşabilmesini sağlar. Tanışmak istediğiniz insanlara basit olarak selam, merhaba gibi yanıtlar yerine, kendinizi detaylı anlatan bir mesaj ile karşılamak daha etkili olacaktır. Bu şekilde size mesaj atan veya sizin mesaj attığınız kişiler size daha fazla ilgi gösterebilir.

Tatil Arkadaşı

Tatil Arkadaşı sitesi Türkiye'de uzun süre hizmet veren elit bir arkadaşlık sitesidir. Bu site üzerinden birlikte tatile gidebileceğiniz veya maddi destek sağlayarak birlikte zaman geçirebileceğiniz arkadaşlar bulabilmeniz mümkündür. Bu arkadaşlık sitesine üyelik ücretli olup, ücretli üyelik aldıktan sonra sınırsız bir şekilde ilan eklemeniz mümkün.

Üyelik süreniz bitse bitse bile ilanlarınız kalıcı olduğundan dolayı, ilanlarınıza ekleyeceğiniz iletişim numaraları süresiz yayınlanacaktır. Bu şekilde daha rahat bir şekilde elit arkadaş bularak daha hızlı sonuca ulaşmanız mümkündür. Site günlük olarak denetlenip kullanılmayan hesaplar, sahte ve rahatsız edici hesaplar temizlenmektedir. Çok fazla üyesi olması ile beraber, uzun süredir site üyeleri rahat ve güvenilir bir şekilde arkadaş bulabilmiştir.

Tinder

Tinder uygulamasını çok fazla anlatmaya gerek olmadığı gibi, genelde tüm arkadaş arayan kişiler mutlaka kullanmıştır. Tinder Dünya genelinde kullanılan çok büyük bir uygulama olması ile beraber, kullanıcı sayıcı bir hayli fazladır. Günlük vermiş olduğu belirli limitler sayesinde yakın çevrenizdeki insanlar ile tanışmanız mümkündür.

Daha fazla bay veya bayan üye ile tanışmak istediğinizde belli üyelik türlerini satın almanız gereklidir. Bu sayede uygulamayı sınırsız bir şekilde tüm özelliklerine erişebiliyorsunuz. İstediğiniz ülke ve bölge ayarı ile birlikte direk hedeflediğiniz konumdaki kullanıcılara rahat bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Pembe Panjur Evlilik Sitesi

Pembe panjur evlilik sitesi 2010 yılında açılmış olan ve neredeyse Türkiye'de kullanılan en büyük arkadaş ve evlilik sitesidir. Çok fazla ve aktif üyesi olması ile beraber tamamen Türkiye il sınırlarındaki kullanıcılar ile kolay bir şekilde tanışmanız mümkündür.

Açıldığından beri yüzlerce kişinin pembe panjur evlilik sitesi üzerinden tanışıp evlendiğini söyleyebiliriz. Eğer amacınız ciddi bir hayat arkadaşı bulup evlenmek ise, üye olabileceğiniz güzel sitelerden biridir. Toplamda 10 milyona yakın üyesi ve günde aktif binlerce üyesi sayesinde ücretsiz üye olarak hızlı bir şekilde arkadaş eşleşmesi yapabilirsiniz.

13 yıldır hizmet veren bu site sayesinde sizlerde hayat arkadaşınızı çok uzakta aramaktan kurtulabilirsiniz. Sitenin belli özelliklerine ulaşmak için ödeme yapmanız gerekmekte olup, sizlere güzel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Siberalem

Siberalem için Türkiye'nin ilk arkadaşlık sitesi diyebiliriz ve 2001 yılından beri kendilerini geliştirerek bu güne kadar gelmişlerdir. Türkiye'de çok popüler bir site olarak bilinmesi ile beraber bir çok basın ve haber sitesinde yer almaktadırlar.

Siberalem sayesinde milyonlarca insan arkadaş bulmuş ve binlerce insan bu sayede evlenmiştir. Günümüzde hala ilk günkü kalitesi ve güzel tasarımı sayesinde kullanıcılara güzel bir şekilde hizmet vermektedir. Mobil uygulamaları ve web siteleri üzerinden sisteme üye olup yada giriş yaparak kolay bir şekilde erişmeniz mümkündür.

Sizlere yukarıda anlatmış olduğumuz bazı arkadaşlık sitesi ve arkadaşlık siteleri üzerinden ücretsiz üye olarak sizlerde hemen yakınınızdaki insanlar veya istediğiniz bölgedeki insanlar ile arkadaşlık kurabilirsiniz.

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri